Monitoring opinii

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Opinie w internecie – przybytek i utrapienie

Opinie w internecie, zostawiane przez pacjentów, są tak przybytkiem, jak i utrapieniem. Pozytywne przyciągają i budują zaufanie, negatywne czasami odstraszają Twoich potencjalnych pacjentów. Kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z profesjonalnie opracowanej strategii marketingowej, powinieneś wiedzieć, jakie opinie o Tobie krążą w internecie. Zatem zaproponujemy Tobie monitoring, dzięki któremu zorientujesz się, czy jakieś opinie, które są niezgodne z prawdą, nie psują wizerunku i przez to zniechęcają innych do wizyty w Twoim gabinecie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1864″ img_size=”medium” alignment=”center” label=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Monitoring opinii – radzimy sobie z negatywnymi opiniami

Faktem jest, że to przede wszystkim Ty pracujesz na swoją reputację i estymę środowiska lekarskiego wśród swoich pacjentów. Niemniej często zdarza się, że pacjenci zostawiają w sieci opinie nie do końca zgodne z rzeczywistością. Przyczyn tego może być wiele, dlatego dzięki monitoringowi będzie można wyeliminować negatywne głosy o Twoje działalności. Ponadto będziesz wiedział co ewentualnie należałoby zmienić i co faktycznie jest źle oceniane przez pacjentów. Bowiem zzęść opinii może być nieprawdziwa, ale część tak i wówczas trzeba się nad tym zastanowić, a następnie wprowadzić niezbędne zmiany.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1865″ img_size=”medium” alignment=”center” label=””][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1866″ img_size=”medium” alignment=”center” label=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Podczas konsultacji razem przeanalizujemy przeprowadzony monitoring i dzięki temu będziemy mogli stworzyć dla Ciebie efektywną strategię, która wpłynie na budowanie pozytywnej relacji z pacjentami i w internecie, i w rzeczywistości.

Zapisz się na darmowe godzinne konsultacje oraz testy naszego systemu monitoringu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]