Co możemy Tobie zaproponować?

01

Tworzenie stron www

Strony internetowe tworzone przez naszych specjalistów są od początku do końca przemyślane i zaprojektowane tak, by spełaniały oczekiwania Twoje i Twoich potencjalnych pacjentów. Prócz standardowych witryn tworzymy też strony responsywne, które dostosowane są do urządzeń mobilnych. 

02

Content Marketing

Na pozycję strony w wyszukiwarce wpływa kilka czynników. Należy po pierwsze zadbać o treść, która zawiera w sobie odpowiednie frazy kluczowe, dzięki którym potencjalni pacjenci będą wyszukiwać Cię w sieci. Tworząc wysokiej jakości, merytoryczne treści możesz również kreować się w sieci jako ekspert.

03

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonujemy strony internetowe placówek medycznych. Dzięki temu witryny te zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarkach, co z kolei wpływa na popularność gabinetów oraz lekarzy.

04

Strategie marketingowe

Przygotowana dla Ciebie strategia obejmie analizę opinii o Twojej działalności, stworzenie (jeśli jej nie masz) strony internetowej oraz jej optymalizację, a w następnej kolejności strategię budowania relacji i wizerunku.

05

Social Media

W budowaniu marketingu ważną rolę odgrywają media społecznościowe. Dzięki nim można nawiązać relację z klientami poprzez narzędzia komunikacyjne, odpowiednie treści i wiele innych usług oferowanych przez takie portale, jak chociażby Facebook. Prowadzimy profile w zgodzie z najlepszymi standardami.