USŁUGI

NASZA OFERTA

Co możemy Tobie zaproponować?

PRZYGOTOWANIE STRATEGII MARKETINGOWEJ

Przygotowujemy profesjonalną strategię marketingową dla gabinetów lekarskich, szpitali i innych placówek medycznych. Uwzględniamy rolę mediów społecznościowych, portali rankingowych, pozycjonowania stron i właściwego wizerunku.

TWORZENIE SERWISÓW INTERNETOWYCH

Tworzymy profesjonalne oraz funkcjonalne serwisy www, które stanowią istotna wizytówkę dla działalności medycznej. Dobrze skomponowana strona wraz z odpowiednimi treściami jest ważnym elementem wizerunku osoby lub marki.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW GRAFICZNYCH

Na właściwy wizerunek składa się także logotyp lub inne elementy graficzne, które przygotowujemy w pakiecie dotyczącym budowania marketingu medycznego. Nasze projekty są autorskie i dostosowane do wymagań.

SOCIAL MEDIA

W budowaniu marketingu ważną rolę odgrywają media społecznościowe. Dzięki nim można nawiązać relację z klientami poprzez narzędzia komunikacyjne, odpowiednie treści i wiele innych usług oferowanych przez takie portale, jak chociażby Facebook. Prowadzimy profile w zgodzie z najlepszymi standardami.

WIZERUNEK W INTERNECIE

Internet to obecnie podstawowe medium przekazu treści, reklamy oraz budowania wizerunku. Dzięki odpowiednim treściom, stronie internetowej i tworzeniu pozytywnego marketingu pomożemy właściwie zbudować Twój wiarygodny wizerunek w sieci. Uwzględniamy efektywność i profesjonalizm.

MONITORING OPINII

Prowadzimy niezbędne analizy i monitoring treści znajdujących się na serwisach skupiających opinie od lekarzach i placówkach medycznych. Dzięki temu możemy wyeliminować negatywne treści i następnie budować Twój pozytywny wizerunek wśród pacjentów.

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE

Oferujemy wsparcie programistyczne dla gabinetów lekarskich oraz większych placówek medycznych. Nasi programiści rozwiążą zarówno niewielkie usterki programistyczne, jak i stworzą nowe systemy.

CONTENT MARKETING

W zakresie naszych usług jest profesjonalny copywriting, budowanie treści pod tzw. link building oraz optymalizacja stron internetowych dla gabinetów i większych placówek (szpitali, klinik, itp.).

KAMPANIE REKLAMOWE

Prowadzimy kampanie reklamowe na portalach społecznościowych, takich jak np. Facebook, które umożliwiają promocję wśród wielu odbiorców, w tym potencjalnych pacjentów.

SEO

Pozycjonujemy strony internetowe placówek medycznych. Dzięki temu strony takie wysoko pozycjonują się w wyszukiwarkach, takich jak przede wszystkim wyszukiwarka Google. Ma to znaczenie dla popularności gabinetów.

Marketing medyczny

ADMINISTROWANIE STRON

Wspieramy stworzone strony internetowe pod względem administracyjnym. Aktualizujemy niezbędne treści, modyfikujemy szablony i aspekt wizualny serwisu. Dbamy również o kwestie techniczne stron internetowych.

Marketing medyczny

KONSULTACJE

Nasi specjaliści udzielają potrzebnych konsultacji w zakresie budowania strategii marketingowej, wizerunku marki lub osoby oraz tworzenia spójnego brandingu. Pierwsza godzina konsultacji jest zawsze darmowa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiaj ze specjalistą