Administrowanie stron

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wsparcie strony internetowej

Jak już zrobimy dla Ciebie stronę internetową, to nie zostawimy Cię z nią samego. Służymy bowiem ciągłym wsparciem administracyjnym. Czyli jakim? Po pierwsze zadbamy o to, żeby Twoja strona była na bieżąco aktualizowana. Jeżeli jest oparta na WordPressie, to będziemy między innymi aktualizować jego wersję. Jest to istotne, ponieważ wszelkie wtyczki do strony, które na bieżąco będą instalowane, są kompatybilne z najnowszymi wersjami WordPressa.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1909″ img_size=”medium” alignment=”center” label=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Administrujemy i modyfikujemy Twój serwis internetowy

Ponadto może zdarzyć się sytuacja, że Twoja strona będzie wymagała modyfikacji szablonu czy nawet całkowitej zmiany. Wówczas przygotujemy dla Ciebie nowy szablon z uwzględnieniem istniejących treści. Jeśli z kolei zdecydujesz się na prowadzenie bloga eksperckiego, to zaoferujemy Tobie copywriting z publikacją treści na blogu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1911″ img_size=”medium” alignment=”center” label=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zatem nie musisz się martwić, że serwis internetowy Twojego gabinetu czy większej placówki medycznej będzie nieaktualny, a błędy na nim nie będę usuwane na bieżąco. Rozwiążemy każdy problem i postaramy się o to, by Twoja strona była funkcjonalna i atrakcyjna.

Zapisz się na nasze darmowe konsultacje i poznaj wszelkie szczegóły związane z administracją strony internetowej.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]