Przygotowanie projektów graficznych

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Grafika dla lekarza

Na efektywny marketing, który przyciągnie pacjentów składa się wiele aspektów. Strona internetowa musi być funkcjonalna, różnego rodzaju moduły powinny działać, a fanpage na portalach społecznościowych powinien być na bieżąco aktualizowany. Istnieje jednak druga strona medalu, która dotyczy estetyki i właściwie dopasowanej grafiki. Wszystko to tworzy bowiem Twój spójny wizerunek, który nie będzie nikogo raził, a wręcz przyciągał.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zobacz nasze realizacje graficzne przeznaczone na strony w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Google Plus

[/vc_column_text][vc_btn title=”Zobacz więcej” color=”turquoise” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fnowoczesnylekarz.pl%2Fprzykladowe-posty-facebooka%2F|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wychodząc naprzeciw temu przekonaniu, przygotujemy dla Ciebie profesjonalne projekty graficzne, które znajdą się na Twoim serwisie internetowym, na blogu eksperckim, na stronie Facebooka, itp. Pierwszą rzeczą jest zatem logotyp, który powinien być zgodny z kolorystyką strony. Następnie zastanowimy się nad opracowaniem graficznym Twoich artykułów na blogu oraz postów na Facebooku. Chodzi mianowicie o to, że nieustanne korzystanie z darmowych stockowych zdjęć staje się w którymś momencie nudne, a ponadto zaczyna brakować zdjęć, które by do siebie pasowały i pasowały np. do Twojej specjalizacji. Dzięki unikatowej grafice Twój blog oraz fanpage będzie się wyróżniał spośród innych, a więc przyciągnie uwagę przeglądających stronę. Będzie kojarzył się także z konkretną i szczególną estetyką, co poza funkcjonalnością jest równie istotne.

Skorzystaj z naszej godzinnej darmowej konsultacji, na której opowiemy Tobie, jaki projekt graficzny będzie odpowiedni i dobry dla Ciebie i Twojej działalności.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]