Content marketing

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Optymalizacja strony

Załóżmy, że Twoja strona internetowa już istnieje, jest dopracowana i posiada odpowiednie treści. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ strona powinna być zoptymalizowana tak, by zajmowała jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google, szybko się ładowała i była maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

Na pozycję strony w wyszukiwarce wpływa kilka czynników. Należy po pierwsze zadbać o treść, która zawiera w sobie odpowiednie frazy kluczowe, dzięki którym potencjalni pacjenci będą wyszukiwać Cię w sieci. Następnie zoptymalizujemy kod strony, adresy linków oraz zdjęcia. Nie bagatelizujemy żadnego elementu, ponieważ każdy z nich sprawia, że Ty jesteś po prostu widoczny w internecie i nie giniesz w tłumie, a to jest dla nas istotne.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dobry content to podstawa

Ponadto oferujemy Tobie tzw. link building, czyli linkowanie do Twojej strony umieszczane w tekstach pisanych przez naszych profesjonalnych copywriterów. Jest to kolejny sposób na dobre pozycjonowanie Twojego serwisu internetowego.

O tym, co dokładnie wykonujemy podczas optymalizacji strony i jak tworzymy teksty pod wspomniany link building opowiemy podczas godzinnej darmowej konsultacji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]